СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ТА ПІДТРИМКА: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗДОРОВ'Я ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ В УКРАЇНІ

Дмитро Шушпанов, Ліна Дякович

Анотація


У статті розглядається нагальна та актуальна тема діяльності та підтримки літніх людей в сучсаних умовах в Україні. В контексті розширення військових дій і гібридної війни, які впливають на всі аспекти суспільного життя, особливу увагу приділяється групі літніх людей, які знаходяться в найбільш вразливому стані.

Мета статті полягає в оцінці та вирішенні проблем, пов'язаних із здоров'ям і добробутом літніх людей під час війни, а також у підтримці та захисті цієї уразливої групи населення через активну соціальну відповідальність та розробку ефективних стратегій та програм.

У статті вивчається важливість соціальної відповідальності у відношенні до цієї групи населення і досліджує стратегії та програми, спрямовані на забезпечення їхнього здоров'я та добробуту. Війна створює виклики, такі як обмежений доступ до медичної допомоги, зруйнована інфраструктура, зростаюча ізоляція, та вимагає негайних заходів для забезпечення фізичного і психологічного благополуччя літніх громадян.

У статті подаються конкретні приклади успішних ініціатив та програм, які вже застосовуються в Україні з метою здійснення підтримки літніх людей в умовах війни. Розглядаються аспекти організації, фінансування і впровадження таких ініціатив для надання необхідної допомоги та підтримки цільовій аудиторії.


Ключові слова


літнє населення, здоровя, соціальна відповідальність, старіння, сметність, україна, війна.

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.